NÁŠ PŘÍBĚH

Šperky s tradicí


Jsme designéři šperků s dlouholetými zkušenostmi v kategorii luxusních designových doplňků..Eric: „Svou kariéru jsem zahájil jako certifikovaný praktikující zlatník. Poté jsem pracoval v prodeji a servisu pro některé z nejznámějších klenotnických společností v Německu. V poslední době jsem byl generálním ředitelem klenotnictví Halada v České republice.
Světlanu jsem potkal v roce 2012. Následně se díky své jedinečné kreativitě, pokud jde o design šperků, perel a drahokamů připojila k rodině Halada, kde vytvořila řadu exkluzivních a žádoucích kousků. Po prodeji firmy Halada jsme se s Svetlanou rozhodli vytvořit vlastní příběh, a tak se zrodila značka DNA. Dává nám příležitost realizovat naše ambice, skutečně přizpůsobovat luxus našim klientům.


Kategorie šperků, na rozdíl od mnoha jiných, se dnes řídí přístupem „jedna velikosti padne všem“, přičemž výběr designů i materiálů je značně homogenizován. My chceme zaujmout mnohem individuálnější a osobnější přístupem ke šperkům i životu. Osobní seznámení s našimi klienty je pro nás velmi důležité. Pochopení toho, co opravdu chtějí, vychází se setkání tváří v tvář. Jen tak můžeme navrhnout něco, co je na skutečně míru.
Kromě personalizovaných šperků máme díky našim minulým zkušenostem také kontakty na širokou škále návrhářů a dodavatelů zásnubních prstenů, snubních prstenů, ohromujících perlových šperků a krásných drahokamů. Ve snaze vyhnout se „normě“ nemáme obchody ani zásoby, snažíme se vytvářet věci z našich osovních zkušeností a kontaktů.

 
 

Naší další vášní je vytváření eventů, kde můžeme prezentovat práci našich partnerů, umělců, malířů a sochařů z celého světa. Jako milovníci osobního luxusu rádi propagujeme práci těchto umělců. Je to také příležitost pro naše přátele, aby objevili tato díla a případně si je zakoupili.
Těšíme se, že se s Vámi brzy uvidíme.