SLUŽBY & OPRAVY

Co nabízíme

V DNA chápeme, že “personalizing luxury” zahrnuje širokou škálu produktů a služeb, které nabízíme našim přátelům a klientům. Většinu šperků, které nabízíme, si můžete prohlédnout na vyžádání. Pokud víte, co hledáte, můžeme uspořádat osobní setkání, kde si můžete prohlédnout kousky, které vás zajímají.
Pokud hledáte jiné služby, jako je jednorázový kus nebo úpravy, opravy nebo údržbu, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Jsme přesvědčeni, že pro vás najdeme to nejlepší řešení.

Drahokamy, diamanty nebo perly

Máme desetileté zkušenosti a kontakty na širokou síť výrobců a obchodníků, abychom pro vás mohli získat ty nejlepší kameny, diamanty a perly za výhodných podmínek. Určitě najdeme to, o čem sníte.

Šperky na míru
Pokud si chcete vyrobit své vlastní jedinečné šperky, můžeme vám pomoci tento sen splnit. Rádi se s vámi setkáme a probereme vaše přání. S pomocí 3D návrhů získáte před začátkem práce přesnou představu o výsledném šperku. V této disciplíně máme mnohaleté zkušenosti a mnoho spokojených zákazníků, se kterými jsme spolupracovali na realizaci jejich vysněných šperků
Úpravy šperků
Máte-li nějaké šperky, o kterých si myslíte, že vyšly z módy a leží vám doma ve skříni, kontaktujte nás. Navrhneme vám úpravy díky kterým znovu ožijí a budetete je znovu rádi nostit.
Opravy šperků
Spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými zlatníky, kteří si poradí i s těmi nejsložitějšími opravami. Vaše šperky budou v těch nejlepších rukách a vrátí se vám v nejlepším stavu.